21. Dönem Mezunlarımızı Uğurladık...

04 Temmuz 2022 Pazartesi

21. Dönem Mezunlarımızı Uğurladık....
Fakültemizin 2021-2022 Akademik Yılı 21. Dönem Mezuniyet Töreni 28.06.2022 tarihinde Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Fakültemizin lisans programlarından (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Fen Bilgisi Öğretmenliği, İlköğretim Matematik Öğretmenliği, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sınıf Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği ve Türkçe Öğretmenliği) mezun olan öğretmenler için düzenlenen mezuniyet törenimize, Rektör V. Prof. Dr. Ali BİLGİN, Çayeli Kaymakamı Muhammet Fatih DEMİREL, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı ÇİFTÇİ , Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, Prof. Dr. Adnan YILMAZ, Dekanımız Prof. Dr. Yılmaz GEÇİT ile Çayeli Protokolü, öğretim elemanları , mezun öğretmenlerin aileleri katılım gösterdiler. 
Mezuniyet Töreni Protokol Konuşmaları, dereceye giren öğretmenlere belge takdimi, Fakülte birincisi Rumeysa Elif KULAÇ'ın konuşması ve mezuniyet kütüğüne plaka çakması, tüm mezunlarca mezuniyet andının okunması ve kep atma merasimi ile tamamlandı. 
2021-2022 Akademik yılında mezun olan tüm öğretmenlerimizin yolları ve bahtları açık olsun....